Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārnovadu uzņēmēju dienas gadatirgū Aizkrauklē dalībnieku rekordskaits

Aizkrauklē jau septīto reizi notika Pārnovadu uzņēmēju dienas, kurās viens no galvenajiem notikumiem ir izstāde-gadatirgus. Šoreiz tas pulcēja rekordskaitu dalībnieku no tuviem un tāliem novadiem.

Ik gadu Aizkrauklē uzņēmēju dienās pulcējas amatnieki, uzņēmēji, zemnieki, ražotāji. Ne tikai, lai rādītu un pārdotu savu preci, bet arī, lai satiktos. Ar katru gadu šis pasākums kļūst aizvien populārāks, piesaistot arvien jaunus dalībniekus. Uzņēmēju dienas pasākumu koordinatore Ieva Erdmane stāsta, ka šogad izstādē-gadatirgū kopā pārstāvētas apmēram 250 firmas, tajā skaitā 63 skolēnu mācību firmas. Pēc rīkotāju aplēsēm, tirgu apmeklēja apmēram septiņi tūkstoši interesentu.

Pasākumā Aizkraukles novada domes pateicību saņēma uzņēmēji, kuru veikums bijis pamanāmāks, stabils un īpaši cildināms. Uzņēmējiem pasniedza balvas desmit nominācijas, tās šoreiz saņēma: Andis Egle (SIA “A. Egles”), Anatolijs Prohoda (“A. Prohoda individuālais uzņēmums”), Enerģētikas muzeja ekspozīcija “Pļaviņu HES”, metālmākslinieks Ants Brimerbergs, Gunārs Purgailis, Ludbāržu ģimene (SIA “Kalna baloži”), Kintija un Dāvids Kleimaņi (SIA “DK VETMED Plus”), Einārs Kviesis (SIA “Belinuss”) kafejnīca “AK Gardumi” un kafejnīcas “Solo” kolektīvs.

Savukārt biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” partnerskola —  Aizkraukles novada vidusskola — gadatirgū pulcēja skolēnu mācību uzņēmumus. Reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” piedalījās jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi no Rīgas, Aizkraukles, Madonas, Jēkabpils, Viesītes, Ogres, Kusas, Bērzaunes, Iecavas, Rūjienas un Salas. Skolēni piedāvāja pašu darinātus oriģinālus izstrādājumus — kosmētiku, rotaslietas un aksesuārus, interjera priekšmetus, koka darinājumus, spēles, apģērbu, kā arī aplikāciju un interneta lapu izstrādes risinājumus.

Izstādē-gadatirgū tika izvērtēti gan jaunie uzņēmēji un viņu atraktivitāte, gan balvas par oriģinālākajiem stendiem saņēma pieredzējušie tirgus dalībnieki.

Elitas Brovackas foto

Novadu ziņas