Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasts Pļaviņās būs dzelzceļa stacijas ēkā

No šī gada 16. aprīļa uz jaunām telpām tiks pārcelta Pļaviņu pasta nodaļa, kas darbu sāks dzelzceļa stacijas ēkā Stacijas ielā 2.

— Līdzšinējās Pļaviņu pasta nodaļas telpas gan klientu, gan darbinieku vērtējumā uzskatāmas par neapmierinošām pilnvērtīgai un komfortablai pasta pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai. Tāpēc arī pieņemts lēmums par nodaļas telpu maiņu — jaunās būs izdevīgākas izmaksu, uzturēšanas un pieejamības ziņā. Ceram, ka klienti atzinīgi novērtēs izmaiņas un ērtāku pasta pakalpojumu saņemšanas iespēju, — atzina “Latvijas pasta” vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Pļaviņu iedzīvotājiem par pasta nodaļas adreses izmaiņām paziņots, un šī informācija ir arī nodaļas telpās. Jaunā nodaļas mājvieta ir netālu no esošās pasta ēkas, kas neradīs neērtības klientiem. Turklāt telpas būs komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem, nodrošinot ērtu pieejamību klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Nodaļas darbalaiks saglabāsies tagadējais — pirmdienās, otrdienās, trešdienās, piektdienās no pulksten 8 līdz 17 un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 19. Saistībā ar pārcelšanos izmaiņas būs 15. aprīlī, kad nodaļa būs atvērta no pulksten 8 līdz 10 vēl līdzšinējā adresē, bet16. aprīlī no pulksten11 līdz 17 Stacijas ielā.

Kas notiks ar līdzšinējo ēku, kur jau vēsturiski darbojies pasts? Uzņēmums informēja, ka “Latvijas pasts” ir konkrētās ēkas līdzīpašnieks un tiks izskatīta iespēja pārdot ēkas daļu.

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas dzelzceļš” informēja, ka iniciatīva par telpu nomu nāca no “Latvijas pasta”.

— Uzņēmumam pieder virkne nekustamo īpašumu, tostarp atsevišķas telpas, kas nav nepieciešamas saimnieciskās darbības veikšanai, un tās ir iespējams iznomāt vai iegādāties. Lai gan Pļaviņu dzelzceļa stacijas ēku pamatā izmanto “Latvijas dzelzceļa” saimnieciskās darbības vajadzībām, kā arī pakalpojumu nodrošināšanai pasažieriem, tajā ir brīvas telpas, ko iespējams iznomāt. Turklāt dzelzceļa stacijas jau izsenis bijušas ne tikai kā vietas, kur pasažieriem uzturēties īsu brīdi pirms vilciena pienākšanas, bet savā ziņā pildījušas arī sociālo funkciju, kā satikšanās vieta. Gadu laikā šī funkcija mazinājusies, tomēr, iznomājot telpas dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, staciju kā satikšanās un pakalpojumu sniegšanas vietas loma pakāpeniski atkal palielināsies, — skaidrots Ārējās komunikācijas nodaļas projektu vadītājas un preses sekretāres Ellas Pētermanes atbildē.

Patlaban abu uzņēmumu līgums par sadarbību tiekot abpusēji saskaņots. Dzelzceļa stacijas ēkā pagaidām gan nekas vēl neliecina, ka pēc mēneša tur jau būs pasta nodaļa. Uzgaidāmā telpa cilvēkiem atvērta, bet biļešu kase tur slēgta jau gadu.

Novadu ziņas