Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno pārdot Aizkraukles ceļu policijas ēku

Aizkraukles ceļu policijas darbinieki pirms kāda laika pametuši ēku pilsētas nomalē Randēnu ielā 8, kurā strādāja ilgus gadus, un pārcēlušies uz pilsētas centru — viņu kabineti izvietoti Valsts policijas ēkā Bērzu ielā 3.


Kādēļ tādas pārmaiņas? Valsts policijas pārstāve Ieva Šmidre informē, ka Iekšlietu ministrijas darba grupa pārskatīja Valsts policijas lietošanā esošo telpu noslodzi, un tika rasta iespēja visas Valsts policijas struktūrvienības Aizkrauklē izvietot vienā ēkā. 


“Tādējādi ēka Randēnu ielā vairs nav nepieciešama policijas funkciju nodrošināšanai. Ēka ir Nodrošinājuma valsts aģentūras pārvaldījumā esošais Iekšlietu ministrijas īpašums, kuru plānots atsavināt,” informē Ieva Šmidre.  

Novadu ziņas