Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās bērniem jauns rotaļu un atpūtas laukums

Bērnu priekam Pļaviņās, Gostiņu stadiona teritorijā, izveidots jauns rotaļu un atpūtas laukums. Tā ir viena no iedzīvotāju grupas īstenotajām iecerēm, kas atbalstīta līdzšinējās Pļaviņu novada domes aizvadītajā projektu konkursā. 

Iedzīvotāju grupas “Gostiņu aktīvs” pārstāve Marina Širokova stāsta, ka šajā pilsētas daļā bērniem nebija publiskas rotaļu vietas un pašvaldības konkurss bija laba iespēja tādu izveidot. Vieta laukumam izvēlēta, konsultējoties ar pašvaldību, lai tā būtu brīvi un ērti pieejama visiem. Turklāt stadiona iežogotā teritorija paredz drošību. 

Laukuma iekārtas Marina izvēlējās pati, lai tās būtu ar vairāk elementiem un piemērotas dažādiem vecumiem — no pašiem mazākajiem līdz 14 gadu vecumam. Bija jāņem vērā arī pieejamie līdzekļi. Pašvaldības piešķirtais finansējums projektam bija 6000 eiro, tā iesniedzējiem papildus nodrošinot 10% savu līdzekļu. Laukuma ierīkošanā palīdzēja pašvaldības labiekārtošanas dienests, citi atbalstītāji un pašas Marinas ģimene. 

— Gribējās, lai tā ir vieta Gostiņos ģimenēm ar bērniem, lai viņiem ir, kur rotaļāties, un vecākiem satikties, parunāties. Kas jau tur bijuši, visiem patīk, kas iepriecina, jo iecere izdevusies. Vasarā Gostiņos pie vecvecākiem vai radiniekiem viesojas cilvēki no citiem novadiem, kuri arī pozitīvi novērtē iespējas uz vietas sportot, rotaļāties un atpūsties  dabā, — stāsta Marina. 

Novadu ziņas