Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās drīzumā sāks apkures sezonu

 SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” informē, ka apkures sezonu plāno sākt laika periodā no 28. septembra līdz 5. oktobrim —  tas atkarīgs no laikapstākļiem, tāpēc precīza diena pašlaik nav noteikta.


Laika posmā no  24. septembra pirms apkures sezonas uzsākšanas tiks paaugstināts spiediens siltumapgādes trasē, tādēļ uzņēmums lūdz iedzīvotājus ziņot par apkures sistēmas bojājumiem dzīvokļos, zvanot pa tālruni 29218133 namu pārzinim, kā arī  nodrošināt SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” darbinieku piekļuvi dzīvoklī esošajām komunikācijām.


Gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieki vēlas sākt apkures sezonu agrāk vai vēlāk par provizoriski noteikto periodu, mājas dzīvokļu īpašnieku kopība par apkures sezonas uzsākšanu var lemt, pieņemot kopības lēmumu, sasaucot kopsapulci vai veicot aptauju un nosakot vēlamo apkures sezonas uzsākšanas datumu, iesniedzot lēmumu SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”. Par apkures pieslēgšanas dienu lēmumu var pieņemt arī mājas pilnvarotais pārstāvis — mājas vecākais.

Novadu ziņas