Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novadā deklarētie iedzīvotāji “Drosmes skrējienā” varēs piedalīties bez dalības maksas

18. jūlijā novada Sporta svētku ietvaros pirmo reizi Pļaviņās tiks dots starts “Drosmes skrējienam” — informē Rasa Siliņa, Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.


Drosmes skrējiens ir tautas piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens, kurā piedalīties un pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas ir aicināti dalībnieki ar dažādu fizisko sagatavotību. Jau kopš 2016. gada “Drosmes skrējiens” Latvijas skaistākajās vietās pulcē gan pieredzējušus sportistus, gan entuziastus.


“Drosmes skrējienā” ar vecāku rakstisku atļauju drīkst startēt bērni jau no 14 gadu vecuma, līdz 14 gadu vecumam bērni drīkst startēt kopā ar kādu no saviem likumiskajiem pārstāvjiem.


Veicot distanci, dalībniekiem tiek piedāvāts pārvarēt dažādus šķēršļus. Šķēršļi ir dažāda lieluma un formas (koka barjeru sienas, virvju tīkli, dzeloņstieples, auto riepu šķērslis, ledaina ūdens baseins u.c.). Distancē tiks iekļauti arī dabiskie šķēršļi (grāvji, dubļu bedres, ūdens tilpnes un citi dabā veidoti šķēršļi). Veicot distanci, dalībniekiem jāizpilda arī dažādi uzdevumi (smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu vilkšana, atmiņu testi).


Pļaviņu novadā deklarētie iedzīvotāji skrējienā aicināti piedalīties bez dalības maksas, līdz šā gada 14. jūlijam iepriekš reģistrējoties un aizpildot pieteikuma anketu, kas ievietota novada domes mājaslapā, un apliecinot, ka piekrīt sniegtās informācijas par deklarēto dzīves vietu pārbaudīšanai Pļaviņu domes iedzīvotāju datu reģistrā. Pļaviņās deklarētie iedzīvotāji anketās norādītajos e-pastos saņems kodu, ar kuru varēs reģistrēties bezmaksas dalībai “Drosmes skrējienā”.
Novadu ziņas