Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu novada dome nepiešķir papildu finansējumu

Pļaviņu novada domes deputātu vairākums neatbalstīja lūgumu piešķirt vienreizēju papildu finansējumu pirmsskolas un sākumskolas skolotājiem, kuri iesaistījās attālinātā mācību procesa organizēšanā.

Pļaviņu novada domē saņemta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vēstule ar lūgumu piešķirt vienreizēju finansiālu atbalstu arī pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestāžu pedagogiem, kuri iesaistījās attālinātā mācību procesa organizēšanā. Lemjot par šo jautājumu, Pļaviņu novada domes deputātu vairākums tomēr neatbal­stīja šo ierosinājumu.

Arodbiedrības lūgumā norādīts, ka Ministru kabineta novembra rīkojumā nav paredzēts finansējums pirmsskolu un sākumskolu izglītības iestāžu pedagogiem, bet arī viņi aktīvi iesaistījušies pilnvērtīga mācību procesa nodrošināšanā. Kā pirms lēmuma pieņemšanas skaidroja Pļaviņu pašvaldības vadītājs Aigars Lukss, novadā nav šādu pedagogu, jo ārkārtējās situācijas laikā rudenī izglītības darbs turpinājās klātienē. Turklāt šāds atbalsts tikai pedagogiem no pašvaldības kā darba devēja nebūtu godīgi attiecībā pret pārējiem darbiniekiem, kuri arī strādājuši riska apstākļos, veicot papildu pienākumus. Turklāt pašvaldība pagājušā gada nogalē atteikusies no prēmiju izmaksām visiem darbiniekiem.

Novadu ziņas