Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kaķi kosmosā neaizlidos

Vairāku pļaviņiešu vārdā “Staburagam” piezvanīja Anitas kundze  no Pļaviņām. 

— “Staburaga” 4. septembra numurā, publikācijā “Aizliegums nelīdzēs”, Sandra Pumpure raksta par bezsaimnieku kaķu problēmu Pļaviņās. Cīņai pret tiem pašvaldība iesaka nebarot kaķus, jo tad viņi došoties prom. Nesaprotam, kā atbildīgas amatpersonas var domāt tik ciniski un analfabētiski?!  Interesanti, uz kurieni tad kaķi dosies? Vienu māju tālāk vai uz citiem medību laukiem? Kosmosā taču viņi neaizlidos, tepat vien būs.

Kāpēc pašvaldība izgāž naidu uz dzīvniekiem? Vai tomēr nevajadzētu vairāk runāt par iedzīvotāju atbildību? No debesīm taču viņi nenokrita. Kādam kļuva par apgrūtinājumu, un tā pamazām radās “bomzīši”. Domāju, adekvāts lēmums bija klaiņojošo kaķu sterilizācija un atpakaļ atvešana. Es un manas draudzenes šos kaķus barojām un barosim. Zinu, ka ir vairāki cilvēki, kuriem mūsu rīcība šķiet nepieņemama, bet padomājiet loģiski: kur palikt nevainīgam dzīvnieciņam? Patiesībā viņi ir mūsu necilvēcības upuri, bet  pašvaldībai tas šķiet vieglākais ceļš — aizliegt barot, jo zina: kaķi jau piketos neies un sūdzības nerakstīs. Uz šī fona man ļoti pozitīva šķiet  jēkabpiliešu attieksme pret klaiņojošajiem dzīvniekiem — viņi starp daudzdzīvokļu ēkām izvietojuši kaķu mājiņas. 


Uzklausīja Ināra Sudare

Pļaviņu novadā