Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūziku apgūs sešgadnieki

Pļaviņu Mūzikas skola šajā mācību gadā sāk īstenot jaunu programmu — sagatavošanas klasi sešus gadus veciem bērniem. Tās mērķis ir iepazīstināt bērnus ar mūzikas pamatu apguvi, mūzikas skolas specifiku un prasībām, kā arī palīdzēt sagatavoties uzņemšanas pārbaudījumiem kādā no profesionālās ievirzes izglītības programmām. Mācību iestādes vadītāja Dita Ārgule informē, ka šobrīd nolemts lielāku uzmanību pievērst tiem, kuri jau nākamajā mācību gadā sāks mācības vispārizglītojošās skolas 1. klasē, tādējādi dodot ģimenēm iespēju izvērtēt iespēju un vēlmi papildus mācīties arī mūziku. Mācības paredzētas reizi nedēļā — otrdienās —, un pirmā nodarbība būs 5. oktobrī, kam vēl var pieteikties.


Iepriekš Pļaviņu Mūzikas skolā darbojās mūzikas studija “Skaņu varavīksne” pirmsskolas un jaunāko klašu vecuma bērniem, kas pagaidām nav pieejama. Ja situācija būs piemērota, tās darbību atjaunos, jo interese par mūzikas apguvi ir arī jaunākiem bērniem.


Pļaviņu novada