Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu sociālajam dienestam jauna vadītāja

Pļaviņu novada dome apstiprinājusi amatā jauno sociālā dienesta vadītāju. Šo darbu veiks Eva Zeipe-Mača.


Vadītāja amats novada sociālajā dienestā kļuva vakants, kad darbu tajā beidza ilggadējā vadītāja Valentīna Babre, dodoties pensijā. Pašvaldības izsludinātajā konkursā pieteicās pieci pretendenti, no kuriem divi vēlāk atsauca savu kandidatūru. Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss informēja, ka, izvērtējot visus pieteikumus un tiekoties ar kandidātiem klātienē, visi atbilda izvirzītajām prasībām. Vadītājas amatam nolemts atbalstīt Evu Zeipi-Maču, jo viņai ir pieredze ne tikai sociālajā darbā, bet arī kolektīva un finanšu vadībā, kas ir būtiski šajā darbā un pietrūka citiem pretendentiem.


Jaunā sociālā dienesta vadītāja jau sākusi pildīt savus pienākumus. Eva Zeipe-Mača atzīst, ka darbs viņai nav svešs, jo iepriekšējā darbavieta bija Jēkabpils novada sociālais dienests kā sociālajai darbiniecei ģimenēm ar bērniem. Arī Pļaviņu sociālais dienests un tā kolektīvs pazīstams, jo strādājusi tā īstenotajā projektā “Proti un dari”. Vadītājas amats gan būs jauns izaicinājums. Vispirms jau sev, bet tā būs iespēja pārbaudīt savas spējas. Turklāt darbs ir savā novadā.


— Apzinos, ka ne pašai, ne kolektīvam nebūs viegli turpināt darbu pēc tik pieredzes bagātas vadītājas kā Valentīna Babre, bet domāju, ka veiksmīgi turpināsim iesākto. Darbs man nav svešs, bet daudz kas būs no jauna, kas vēl jāiepazīst, — teica Eva Zeipe-Mača.

Novadu ziņas