Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Projekts “Sporto visa klase” apturēts

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) paziņojusi, ka projekta “Sporto visa klase” 6. sezona tiek pārtraukta un plānotās finālsacensības šajā mācību gadā atceltas. Šajā projektā bija iesaistījušās arī deviņas Aiz­kraukles reģionas skolas.

“Diemžēl krīzes situācija valstī ir radījusi apstākļus, kuri ietekmē arī projekta “Sporto visa klase” darbību,” projekta mājaslapā komentē tā idejas autors Žoržs Tikmers. “Neraugoties uz nodarbību un sacensību piespiedu atcelšanu, kā arī jaunu dalībnieku uzņemšanas atlikšanu, mēs plānojam atsākt projektu jaunajā mācību gadā. Pateicos par veiksmīgo sadarbību un novēlu katram stipru veselību!”
Kaut arī dalībnieku pieteikšanās jaunajai sezonai tiek atlikta, 2020./ 2021. mācību gadā dalību projektā varēs turpināt un piecas reizes nedēļā sportot šobrīd iesaistītās 2. —  5. klases, kas valstī kopskaitā ir 369 klases un 8200 bērni. Tas nozīmē, ka projektā varēs piedalīties arī Aiz­kraukles novada vidusskolas 3.a, 3.b, 5.a, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 3., Jaunjelgavas vidusskolas 4. un Pļaviņu novada ģimnāzijas 5.a un 5.b klase. Aizkraukles novada vidusskolas un Pļaviņu ģimnāzijas 6.b klasei diemžēl projekts būs tikai izsapņots sapnis.

Novadu ziņas