Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Remontdarbu laikā Ērberģes pasta nodaļu pārcels uz pagasta pārvaldes telpām

Sakarā ar remontdarbiem Neretas novada Mazzalves pagasta Ērberģes pasta nodaļā no 2020.gada 14.jūlija pasta pakalpojumi tiks nodrošināti pagaidu telpās vietējās pagasta pārvaldes ēkā. Pēc remontdarbiem, ko potenciāli plānots pabeigt līdz rudenim, klienti pasta pakalpojumus varēs saņemt augstākā komforta līmenī līdzšinējās nodaļas telpās. Nodaļas darbalaiks pagaidu telpās paliek nemainīgs.


Uzlabojot klientu un darbinieku ērtības, Ērberģes pasta nodaļā paredzēts remonts, tāpēc nodaļa šajā periodā no līdzšinējām telpām “ Ainās” tiek pārcelta uz pagasta pārvaldes ēku Liepu ielā 2. Lai nodrošinātu Ērberģes pasta nodaļas veiksmīgu pārcelšanu uz pagaidu telpām, 2020.gada 13.jūlijā nodaļa apmeklētājus pieņems no plkst.8 līdz 10, savukārt pagaidu telpās klientus gaidīs 14.jūlijā no plkst.12.


Pagaidu telpās Ērberģes pasta nodaļa strādās tāpat kā līdz šim – katru darbdienu no plkst.8 līdz 9 un no plkst.10 līdz 13.


Plānots, ka remontdarbi Ērberģes pasta nodaļas telpās varētu tikt pabeigti līdz šāgada rudenim, kad klienti pasta pakalpojumus varēs saņemt ērtāk un komfortablākos apstākļos – klientu zonā tiks izvietoti atvērtā tipa stendi, ļaujot tuvāk aplūkot izvēlētās preces un iepazīt preses izdevumus.


Novadu ziņas