Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Senioru nometne Koknesē

Septembrī Kokneses pagasta “Kalnavotos” notika divu dienu senioru nometne, kurā piedalījās 21 Sabiedrības integrācijas fonda un Latvijas valsts budžeta finansētā projektā “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” iesaistītais brīvprātīgais no piecām Latvijas Sarkanā Krusta komitejām. Nometnes programmā tika ietvertas gan iepazīšanās sesijas, gan pieredzes apmaiņas nodarbības, kurās komiteju brīvprātīgajiem tika dota iespēja pastāstīt par projekta laikā realizētajām aktivitātēm, kā arī prezentēt aktivitātes, kuras vēl ir plānots paveikt. Tika organizētas praktiskas nodarbības, kurās varēja apgūt dekorēšanu, izmantojot dažādas dabas veltes, un dekoratīvo salvešu locīšanu. 


 Dalībnieki varēja apgūt arī mākslas komunikācijas pamatus, kuros tiek izmantota mūzika un deja. Pirmajā nometnes dienā Kokneses brīvprātīgie noorganizēja arī nelielu ekskursiju Likteņdārzā. Otrās dienas noslēgumā notika nometnes izvērtēšana, kā arī nelielu muzikālu pārsteigumu senioriem sagādāja viesu mājas īpašnieks. Pāris atziņas no nometnes dalībniekiem: “Patika dalībnieku optimisms, radošā izdoma, enerģija, kopības sajūta kā LSK biedriem”, “Biju pārsteigta par to, ka mazos novados un pagastos var organizēt tik lielas aktivitātes!”, “Patika gan praktiskās apmācības, ko turpmāk varēsim izmantot un piedāvāt savās aktivitātēs, gan arī tikšanās un neformālās sarunas ar aktīvajiem brīvprātīgajiem citās komitejās. Iedvesmojoši!”.Novadu ziņas