Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Sirds diena” Skrīveros

Skrīveru sociālās aprūpes centrā “Ziedugravas” notika pasākums “Sirds diena”. Tā laikā iedzīvotājiem piedāvāja pārbaudīt sirds veselību, noklausīties kardiologa lekciju un uzzināt ieteikumus sirds veselības uzlabošanai. Uz vietas varēja noteikt holesterīna un glikozes līmeni, izmērīt asinsspiedienu, kā arī aprunāties ar kardiologu.

Sirds diena notika projektā “Pasākumi Skrīveru novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”. Projekta vadītāja Liene Paukšte-Uzula stāsta, ka medicīnas personālu, tajā skaitā ģimenes ārstes Rūtas Plaudes ierašanos, Skrīveros nodrošināja sadarbības partneri no SIA “Divi gani”. Dienas laikā “Ziedugravās” ieradās vairāk nekā 40 interesentu. Lai arī tradicionāli par veselību vairāk rūpējas sievietes, rindā pie speciālista manīja arī dažu vīru. Projektu vadītāja teic, ka līdz maijam Skrīveros plānots rīkot vēl vienu pasākumu “Sirds diena” un tad tas norisināsies novada centrā.


Novadu ziņas