Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skatītāju vietas pasākumā Kokneses estrādē dalīs divās daļās

Šis nedēļas nogalē Kokneses pilsētas svētkos parka estrādē notiks trīs pasākumi — muzikālās apvienības "Rāmi riti" koncerts, izrāde bērniem un ansambļa “bet bet” koncerts.

“Staburaga” lasītāji redakcijai jautā, vai koncertu var apmeklēt bez covid sertifikāta, vai ir kāda iespēja covid testu veikt uz vietas?

Ingūna Strazdiņa, Kokneses kultūras nama direktore, teic, ka cilvēkiem, kuriem nav pierādījumu par vakcinēšanos, nedz negatīva covid testa, pasākumos, piemēram, ansambļa “bet bet” koncertā, nāksies stāvēt aiz žoga. Savukārt teritorija žoga iekšpusē būs sadalīta divās daļās. Tāpat būt izveidotas divas atsevišķas ieejas. Skatītāju zonā vienā pusē būs vietas vakcinētajiem un tiem, kas pēdējo sešu mēnešu laikā izslimojuši covid. Viņi varēs sēdēt brīvi, neievērojot distanci. Otrajā daļā sēdvietas iedalītas cilvēkiem ar negatīvu covid testu. Šos cilvēkus personalizēs — pie ieejas pierakstīs viņu vārdus, uzvārdus un telefona numurus. Ingūna Strazdiņa teic, ka, sazinoties ar kolēģiem citviet, redzams, ka skatītāju ar veiktiem covid testiem pasākumos ir ļoti maz. Neraugoties uz to, Kokneses estrādē aptuveni 120 vietas būs atvēlētas šai skatītāju grupai. Ja šo cilvēku nebūs daudz, viņiem atvēlētās vietas iedalīs tiem, kuri uzrāda covid sertifikātu vai ir pārslimojuši.

Diemžēl uz vietas, pie estrādes, eksprestestu nepiedāvās veikt. Ingūna Strazdiņa no savas pieredzes saka, ka testu laikus veikt nav sarežģīti, turklāt tas joprojām pieejams bez maksas.

Vai spēkā ir saņemtās ieejas kartes un vai tās varēs saņemt pasākuma dienā? Kultūras nama direktore saka, ka šīm kartēm vairs nav nozīmes un tās bija spēkā līdz brīdim, kad Kultūras ministrija paziņoja par jauno kārtību, proti, skatītāju dalīšanu zonās.

Līdz tam uz “bet bet” koncertu bija izņemtas ap 180 ieejas kartes, savukārt uz pasākumu “Rāmi riti” ap 60, un 50 kartes uz bērnu izrādi “Saldi krāsains brīnums”.

Lai neradītu lieku drūzmēšanos, estrādes apkārtnē nenotiks tirdzniecība un ēdināšana.Novadu ziņas