Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolu direktorus aicina piedalīties tiešsaistes konferencē “Nākotnes skola”

Lai izprastu, kādi ir karjeras mīti mūsdienu realitātē, un analizētu mūsdienu jauniešu domāšanas tendences, projekts “Panākumu Universitāte” 28. aprīlī, plkst. 10.00 aicina Aizkraukles reģiona skolu direktorus un direktoru vietniekus uz tiešsaistes konferenci “Nākotnes skola”. Konferences laikā tiks runāts arī par to, kādas karjeras prasmes var iemācīties skolā, vērojot pedagogu savstarpējās attiecības — informē organizatoru pārstāve Kristiāna Meškauska.


Interesi par konferenci izrādījis liels skaits skolu direktoru un direktoru vietnieku no visas Latvijas, tomēr, kā norāda organizatori, joprojām ir iespējams pieteikties. Konferences pirmajā daļā karjeras konsultante un grupu trenere Dr.sc.admin, Mg.psych. Agita Šmitiņa skaidros, kādi ir karjeras mīti mūsdienu realitātē, kam sekos Ekonomikas un kultūras augstskolas docētāja, Eiropas Komisijas eksperta ekonomisko lietu jautājumos, Mg.sc.soc. Edgara Čerkovska prezentācija par mūsdienu jauniešu domāšanu.

Konferences noslēgumā projekta Uzvediba.lv vadītāja Līga Bērziņa dalīsies pieredzē par to, kādas karjeras prasmes var iemācīties skolā, vērojot pedagogu savstarpējās attiecības.

“Šī brīža situācija skaidri apliecina, ka nākotnē no mācībām un skolas tiks sagaidīts daudz vairāk. Pasaule un sabiedrība ir mainījusies un skolām jāspēj mainīties līdzi. Lai to izdarītu, ir būtiski jau šobrīd izprast tendences darba tirgū un jauniešu domāšanā,” skaidro projekta “Panākumu Universitāte” izveidotāja Ilze Kalniņa.

Konferencei iespējams pieteikties, aizpildot ANKETU. Pēc reģistrācijas, dienu pirms konferences, tiks izsūtīta saite ar piekļuvi 28. aprīļa konferencei.

Novadu ziņas