Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Futbolballes Skrīveros šogad nebūs

Skrīveru novada domes deputāti un kultūras centra vadība apsprieda iespēju rīkot tradicionālo Futbolballi, kas ik gadu Skrīveros notikusi jūlijā beigās, vēstīts Skrīveru novada pašvaldības mājaslapā.

Sākotnēji bija pieņemts lēmums nogaidīt līdz jūlija sākumam, lai uzzinātu par ierobežojumiem, kas turpmāk būs spēkā, taču nu ir zināms — Futbolballes Skrīveros šovasar nebūs! Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis skaidro: lēmējvaras nepārprotams viedoklis ir šovasar, kad vēl aizvien ir spēkā vairāki ierobežojumi, kas saistīti ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, Skrīveru novadā tomēr nerīkot lielus masu pasākumus, kas pulcētu daudz apmeklētāju. Līdz ar to, izsverot visus par un pret, tomēr nolemts šovasar tradicionālo Futbolballi nerīkot.

Skrīveru novadā