Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros rītausmā skanēs trompete un klavieres

Sestdien, 25. jūlijā, pulksten 6.00 Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas pagalmā skanēs otrais koncerts “Tikšanās rītausmā”. Tajā muzicēs Kārlis Žols un Aigars Paulis.

Ar pirmo koncertu pagājušajā nedēļā aizsākās koncertu cikls “Tikšanās rītausmā” skolas pagalmā, aicinot ar mūziku sagaidīt sauli.


Aigars Paulis ir absolvējis Skrīveru Mūzikas un mākslas skolu, un skolotāji viņu raksturo kā ļoti talantīgu puisi, kura aizraušanās un mīlestība ir mūzika.


Kārlis Žols ar Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas direktori Ivetu Biķernieci sazinājies, kad izlasījis ziņu, ka pirmajā rītausmas koncertā muzicēs Gio Saule. Viņi abi kopā muzicējuši Amerikā, kur trompetists spēlējis Gio kompozīcijas, un viņš bija priecīgs, ka atkal atradis kontaktus ar Gio. Kārlis Žols atsaucies aicinājumam muzicēt Skrīveros.


Šajā dienā skolā iecerēta arī Atvērto durvju diena – ikviens skolu un tās apkārtni varēs apskatīt no pulksten 6.00 līdz 11.00. 

Skrīveru novadā