Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Skrīveru saldumu" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā sarucis par 12,7%

Saldumu ražotājs SIA "Skrīveru saldumi" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2019.gada 1.jūnija līdz 2020.gada 31.maijam, strādāja ar 2,607 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka 2,6 reizes un bija 9060 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

"Skrīveru saldumu" gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā finanšu gadā uzņēmums turpināja nodarboties ar saldumu ražošanu un aktīvi strādāja pie mārketinga aktivitātēm, ieguva jaunus klientus. Komentējot Covid-19 ietekmi uz uzņēmuma darbību, "Skrīveru saldumu" vadība norāda, ka pandēmija uzņēmuma saimniecisko darbību nav būtiski ietekmējusi, taču "Skrīveru saldumi" ir izmantojuši valsts piedāvātos atbalsta mehānismus ar Covid-19 saistīto ierobežojumu seku mazināšanai, saglabājot darba vietas un turpinot saimniecisko darbību.

Pagājušajā finanšu gadā "Skrīveru saldumi" pieteicās dīkstāves pabalstam, kā arī krājumu izmaksu pieauguma un apgrozījuma samazinājuma radīto grūtību atbalstam, saņemot 80 027 eiro. Vienlaikus uzņēmumam piešķirts nodokļu samaksas termiņa pagarinājums.
Vienlaikus "Skrīveru saldumu" vadība atzīmē, ka finanšu gada beigās uzņēmuma pašu kapitāls bija negatīvs, proti, mīnus 544 641 eiro. Taču 2020.gada jūnijā pamatkapitāls palielināts, kapitalizējot īstermiņa kreditoru parādu 891 492 eiro vērtībā.

Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūnija līdz 2019.gada 31.maijam, "Skrīveru saldumi" strādāja ar 2,988 miljonu eiro apgrozījumu un guva 23 820 eiro peļņu.

Kompānija "Skrīveru saldumi" reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 894 320 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir SIA "Dimdiņi" (99,68%), kamēr 0,13% pieder Ivetai Stalidzānei, bet pa 0,06% pieder Oskaram Bredikam, Sintijai Bredikai un Rinaldam Audzišam. Uzņēmuma patiesie labuma guvēji ir Stalidzāne, Audzišs, kā arī Sintija un Oskars Brediki.

Novadu ziņas