Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru sociālās aprūpes centra ēkai jauns jumts

Sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” galvenajai ēkai nupat nomainīts jumta segums. Ēkai nu ir metāla jumts, darbiem iztērēti 24 tūkstoši eiro — informē Skrīveru novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elita Brovacka.

Sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktore Diāna Bebre-Kondrāte stāsta, ka centrālās ēkas jumts bija savu laiku nokalpojis, vietām pat caurs. Tas jau iepriekš labots, bet pērn nomainīta apmēram trešā daļa ēkas jumta, kurš bija bojāts un ļoti slikts. Pērn jumta seguma maiņai iztērēti apmēram 15 000 eiro.

Savukārt aprīļa sākumā uzsākta šīs ēkas pārējā jumta seguma maiņa, un nupat darbi pabeigti. Darbus veica SIA “Avenid”, un tam iztērēti 24 tūkstoši eiro no sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” budžeta līdzekļiem.

Ēkā, kura ieguvusi jaunu jumta segumu, ir gan aprūpes centra administrācijas telpas, gan klientu istabiņas – te dzīvo apmēram puse aprūpes centra klientu.

Novadu ziņas