Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru sociālās aprūpes centrā karantīna; pienesumus aicina vest tikai otrdienu pēcpusdienās

Saistībā ar to, ka sociālās aprūpes centrā “Ziedugravas” ir noteikta karantīna, ierobežota iebraukšana teritorijā un darbinieki ir ļoti noslogoti, strādājot un maksimāli ievērojot visus drošības pasākumus, ļoti lūdzam jūs iespēju robežās neapgrūtināt personālu ar pienesumiem klientiem — vēsta informācija Skrīveru novada domes mājaslapā.
Lai atvieglotu pienesumu saņemšanu un nodošanu klientiem sevišķos gadījumos, piemēram, kompensējamo medikamentu vai citu īpaši svarīgu lietu nodošanu, lūgums tos vest tikai otrdienās no pulksten 14.00 līdz 17.00.
"Lūdzam izturēties pret šo lūgumu ar sapratni, jo tas ir viens no slimības Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem, jo vīruss uz virsmām saglabājas pat vairākas dienas," aicina Diāna Bebre-Kondrāte, sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktore.

Novadu ziņas