Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talko koknesieši

Šodien no pulksten 9 līdz 15 vairāk nekā 1200 vietās Latvijā 14. reizi notika Lielā talka, lai sakoptu vai labiekārtotu savu tuvāko apkārtni.Tajā, ievērojot visus piesardzības noteikumus,  piedalījās arī koknesieši.


Vairāku talcinieku grupiņa rosījās pie Kokneses evaņģēliski luteriskās baznīcas. Daži bija ieradušies kopā ar bērniem. Pie baznīcas tika izlīdzināta melnzemes kaudze, iesēts zālājs, sagrābtas vecās lapas. Tika uzpostas arī Dievnama telpas, mazgāti logi. Jau tradicionāli savā ierastajā talkas vietā, sakopjot II Pasaules kara Brāļu kapus Kokneses parkā, rosījās senioru klubiņa “Pīlādzītis” dalībnieki. Klubiņa aktīvajiem biedriem jau par tradīciju ir kļuvis divas reizes gadā sakopt šo piemiņas vietu. Talcinieki bija paņēmuši līdzi pa puķu stādiņam, ko iestādīja  kapos, savāca vecās lapas  un atzina, ka parks visnotaļ ir ļoti tīrs, ko gan nevarot teikt par Daugavas krastu, kur atrodas laivas.  Ievērojot distanci, talkas beigās pie ugunskura talcinieki baudīja pusdienas. Vēlāk divas talcinieces devās uz Likteņdārzu, kur sakopa vienu puķudobi.


Kā talka noritēja jūsu novadā? Gaidām foto! Sūtiet: online@staburags.lv  

Foto no Kokneses evaņģēliski luteriskās baznīcas un “Pīlādzīša” 

Novadu ziņas