Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tēva dienā noskaidro Aizkraukles spēcīgāko tēti

Lai noskaidrotu stiprāko tēti Aizkrauklē, Tēva dienā ikviens varēja sacensties trijos spēka vingrinājumos, ko tiesāja sporta skolotājs Mārtiņš Lielups.

Mārtiņš Lielups  stāsta, ka pavisam sportiskajās aktivitātēs piedalījās 22 tētuki, kāds pamēģināja tikai vienu disciplīnu, bet sportiskākie savu spēku un izturību demonstrēja visās trijās disciplīnās.

Rīdzinieks Nauris Klētnieks sasniedza labāko rezultātu hanteles celšanā — 15 kg hanteli viņš ar vienu roku pacēla 42 reizes. Aizkrauklietis Mihails Šabarovs bija spēcīgākais klasiskajā vilkmē — 60 kg svaru stienis uz laiku bija jāpaceļ pāri ceļiem un jāiztaisnojas, un to viņš vienā minūtē pacēla 52 reizes. Rezultāti gan bija blīvi — spēcīgākie vīri pacēla tikai kādu reizi mazāk. Kanniņu turēšanā — katrā rokā 5 kg kanna, rokām esot horizontāli (šo disciplīnu sauc arī par krucifiksu) — labākais bija Nauris Klētnieks, kurš kannas spēja noturēt minūti un 18 sekundes. Arī šajā disciplīnā bija ļoti sīvi rezultāti —  Maksims Podziava no Aizkraukles kannas noturēja minūti un 16 sekundes, aizkrauklietis Dzintars Deksnis — minūti un 15 sekundes. Amanda Veikšāne no Valmieras, kura trenējas spēka trīscīņā un sacensībās nepiedalījās, bet pasportoja sava prieka pēc, vilkmē svaru stieni minūtē pacēla 32 reizes.

Kopvērtējumā 1. vietu ieguva Maksims Podziava, 2. vietā — Nauris Klētnieks, 3. vietā — Dzintars Dek­snis, 4. vietā — Edgars Ozoliņš,
5. vietā  — Mihails Šabarovs.

Pirmo triju vietu ieguvēji balvā saņēma medus burciņu.

Novadu ziņas