Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava posmā no Tomes līdz Ķeguma HES sāk atjaunot segumu

Uz valsts reģionālā autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) posmā no Tomes līdz Ķeguma HES (26,7.–31,3. km) jūlijā sākta seguma atjaunošana. Būvdarbu ietvaros izbūvēs asfaltbetona izlīdzinošo un dilumkārtu, atjaunos ceļa nomales, autobusa pieturvietas, pārbūvēs caurtekas, uzstādīs drošības barjeras, signālstabiņus un ceļazīmes. Tiks cirsti satiksmei bīstami koki, un ceļa nomales attīrīs no krūmiem.
Būvdarbu laikā satiksmes ātrums tiks ierobežots līdz 50 un 70 km/h, kā arī pēc nepieciešamības satiksmi regulēs ar luksoforiem vai to darīs satiksmes regulētāji. Autovadītājiem būs jārēķinās ar papildu laiku būvdarbu posma šķērsošanai. 


Darbus plānots pabeigt augusta beigās, tos veic SIA Binders par līgumcenu 906 497 eiro (ar PVN), finansējums nāk no papildu piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem.


Novadu ziņas