Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

17. maijs — Ugunsdzēsēju un glābēju diena


Pirmdien, 17.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atzīmēs Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kā arī Ugunsdzēsībai Latvijā 156.gadadienu. Arī šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, dienests nerīkos tradicionālo Atvērto durvju dienu un plašus svinīgos apbalvošanas pasākumus, bet svinēs svētkus citādāk.VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš: “Apsveicu visus topošos un esošos ugunsdzēsējus glābējus un kolēģus, kas savulaik bijuši VUGD rindās, kā arī brīvprātīgos ugunsdzēsējus, iestāžu, organizāciju, komercsabiedrību un pašvaldību izveidoto ugunsdzēsības dienestu darbiniekus! Sveiciens ikvienam, kurš sirdī jūtas piederīgs ugunsdzēsēju glābēju profesijai. Novēlu nezaudēt degsmi un palikt sava aicinājuma patriotiem!”


Arī šogad apsveiksim kolēģus attālināti un pasniegsim apbalvojumus šaurākā lokā, godinot nodarbinātos, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Kopumā VUGD nodarbinātajiem tiks pasniegti vairāk nekā 200 Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi.


Rūpējoties par drošību, šogad nenotiks arī VUGD Atvērto durvju diena, kas tradicionāli ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Gaidīsim nākamo gadu, kad atkal varēsim tikties VUGD Atvērto durvju dienā un svinēt svētkus visi kopā klātienē!


Operatīvie dienesti