Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu brīvdienās visvairāk sodīti jaunieši

Lieldienu brīvdienās Aizkraukles iecirkņa apkalpojamajā teritorijā visvairāk administratīvo pārkāpumu procesu tika sākti par pulcēšanās ierobežojumu neievērošanu — informē Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa.

Par Ministru kabineta rīkojuma “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.4 punkta (kas aizliedz  privātus pasākumus un privātu pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros) pārkāpšanu policija sāka 26 administratīvā pārkāpuma procesus. Lielākoties tika konstatēts, ka jaunieši no dažādām mājsaimniecībām pulcējas atpūtas vietās, māju pagalmos vai automašīnās. Atbilstoši situācijai un apstākļiem, kā arī ņemot vērā personu attieksmi pret izdarīto pārkāpumu, likumsargi par ierobežojumu neievērošanu piemērojuši naudas sodus 10 eiro un vienā gadījumā 120 eiro apmērā. 

Tāpat policisti laikā no 1. līdz 6. aprīlim veica 16 plānotas tirdzniecības vietu pārbaudes, un piecos gadījumos tika sākti administratīvā pārkāpuma procesi par mutes un deguna aizsegu nelietošanu. Pārējos gadījumos policija nekonstatēja pārkāpumus vai arī par maznozīmīgiem pārkāpumiem deva preventīvus norādījumus.

Operatīvie dienesti