Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Soda par sejas masku nelietošanu un citiem pārkāpumiem

Kā liecina sākotnējā informācija, 23. oktobra pēcpusdienā Kokneses pagastā, Stacijas ēkā, 12 — 17 gadus veci jaunieši atradās bez mutes un deguna aizsega. Sākti 10 administratīvā pārkāpumi procesi, piemērojot 10 eiro individuālo naudas sodu. Nedaudz nostāk divām pieaugušām personām citā kompānijā par sejas aizsargmasku nelietošanu sāktas divas administratīvās lietvedības, piemērojot 10 eiro naudas sodus — informē  Arlita Dolgā, Valsts policijas pārstāve. 

Mutes aizsegs zem zoda 

23. oktobrī policija veica tirdzniecības vietu pārbaudes. Par nepareizu sejas aizsega lietošanu (aizsargmaska zem zoda) divām pārdevējām Aizkrauklē sākta administratīvā procesa lietvedība.


Pārkāpj pulcēšanās ierobežojumus 

23. oktobra vakarā Kokneses pagastā, kādā no atpūtas kompleksiem, pulcējās 10 personas, kas nav no vienas mājsaimniecības. Personām sākti administratīvā pārkāpuma procesi, piemērojot naudas sodu katrai 50 eiro apmērā. 


Nevar uzrādīt “Pašapliecinājumu”

24. oktobrī neilgi pirms pulksten 21 Sērenes pagastā ar Volvo markas spēkratu pārvietojās personas laikā, kad tas aizliegts, neievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Par pārkāpumu ierosināta administratīvā lietvedība un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā. Personas nevarēja uzrādīt aizpildītu “Pašapliecinājumu”.

Operatīvie dienesti