Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kvalitatīvi garāžas vārti – jūsu īpašuma drošības garants

Garāža nav tikai vieta, kur novietot automašīnu. Šīs ēkas vai mājas daļas funkcijas ir daudz plašākas. Parasti garāža pilda arī saimniecības telpas un noliktavas funkciju, ja ir pietiekama platība. Tajā tiek uzglabāti arī citi transportlīdzekļi – velosipēdi, skūteri, motocikli utt. Protams, garāža ir loģiska vieta, kur turēt visus auto piederumus, rezerves riepu komplektu un citas mantas, lai viss vajadzīgai būtu pa rokai un neaizņemtu telpu dzīvojamajā platībā.

Garāžā atrodas tik daudz kā materiāli un arī emocionāli vērtīga, ka noteikti jādomā par pietiekami labiem drošības risinājumiem – jāizvēlas kvalitatīvi garāžas vārti, jāierīko signalizācija vai pat videonovērošana. Tieši garāžas ir viens no noziedznieku iecienītiem objektiem, jo tur vienkopus atrodas daudzas materiālās vērtības, bet pietiekami bieži nav piemērotas drošības, ļaujot iekļūt garāžā pāris sekunžu laikā.

Uzticami garāžas vārti no “RIPO International”

Vietējais ražošanas uzņēmums “RIPO International” nodarbojas ar vārtu, tajā skaitā arī garāžas vārtu, izgatavošanu jau 30 gadus, kuru laikā uzkrāta ievērojama pieredze un iegūti nozīmīgi sadarbības partneri. Klientiem tiek piedāvāti pēc individuāliem parametriem un vajadzībām izgatavoti garāžas vārti:

  • paceļamie – paneļi ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, starp kurām ir siltumizolējošs pildījums. Konstrukcijā tiek izmantots gadiem ilgi pārbaudīts un uzticams pacelšanas mehānisms. Ilgmūžīgi, pieejama plaša krāsu izvēle.

  • veramie – nodrošina ērtu un ātru iekļūšanu garāžā, netērējot elektrību vārtu pacelšanai. Vienkārši uzstādāmi un ilgmūžīgi. Mūsdienīgs un harmonisks izskats pateicoties neredzamam paneļu savienojumam. Vienmēr vienāds dēlīšu augstums ar izteiktu dizainu.

  • ruļļu – lielisks un ērts risinājums vietās, kur klasiskie vārti nav ieteicami vai nav iespējams tos ierīkot. Ruļļu vārtus jeb slēģus ierīko virs ailes garāžas ārpusē. Pēc pieprasījuma ir iespējams tos  iebūvēt telpas iekšpusē, ja ir nepieciešamā vieta virs ailes un sānos.

Visus garāžu vārtu modeļus varat apskatīt un pasūtīt ripointernational.lv.

Moderna automātika ērtai vārtu lietošanai “RIPO International” garāžas vārtus pēc klienta vēlmēm aprīko arī ar uzticamu automātisko vēršanās sistēmu. Vārtu aprīkošanā tiek izmantota Vācijā ražotā Maratnec vārtu automātika – tā ir kvalitatīvs tirgus līderis ar jaunākajām tehnoloģijām un īpaši klusa savā darbībā.

Automātiskās vēršanās sistēma ievērojami atvieglo garāžas vārtu lietošanu. Nav vajadzības izkāpt no auto, lai atvērtu vārtus, jo to var izdarīt ar tālvadības pulti vai PIN kodu. Automātika paaugstina īpašuma drošību, jo piekļuve vadības mehānismiem ir tikai piederošām personām. Vārtu automātika sniedz ne tikai ērtības, bet arī ietaupa laiku un paaugstina fizisko drošību, jo nav jāizkāpj no auto. Mūsdienīgās automātikas aprīkotas ar visiem vajadzīgajiem drošības sensoriem, kas novērš nejaušas sadursmes ar vārtiem, kā arī uzticams akumulators ļauj vārtiem darboties pat tad, kad īslaicīgi nav elektrības.

Kāpēc pasūtīt garāžās vārtus pie “RIPO International”

Uzņēmumam ir vairākas konkurences priekšrocības, ar kuru palīdzību gadu gaitā izdevies iekarot stabilu klientu loku gan tepat Baltijas valstīs, gan ārpus tām:

  • individuāla pieeja katram klientam;

  • kvalitatīvi izejmateriāli no pasaulē atzītiem ražotājiem;

  • profesionāli un augsti kvalificēti speciālisti;

  • produkcijas atbilstība ES jaunās pieejas direktīvās noteiktajām preču drošuma, veselības un vides aizsardzības prasībām;

  • pilns serviss no konsultācijām līdz uzstādīšanai un garantijas servisam;

  • profesionāla un draudzīga klientu apkalpošana;

  • rūpes par ekoloģiju un sabiedrību – priekšroka tiek dota eko krāsām, tiek šķiroti atkritumi un novērsta nelietderīga resursu izmantošana.

Reklāmraksti