Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks nebijis pasākums — burbuļfutbola kauss!

Ik gadu notiek Aizkraukles futbola čempionāts, kas pulcē vietējos futbola entuziastus. Šogad turnīra organizatori rīkos vēl nebijušu pasākumu — “Zorb” (burbuļfutbola) kausu. Turnīrs notiks 27. jūnijā pulksten 10 Aizkraukles stadionā. Pieteikties var līdz 25. jūnijam.

“Zorb” futbols ir jautra un aizraujoša spēle, kas pēdējos gados strauji guvusi popularitāti Eiropā. Pat ja nekad neesat spēlējuši futbolu, spēlējot burbuļfutbolu, tam nav nozīmes, jo šajā spēlē klasiskie futbola noteikumi principā netiek izmantoti. “Zorb” futbols ir piemērots gan vīriešiem gan sievietēm. “Jau četrus gadus organizējam Aizkraukles futbola čempionātu, kas no citiem turnīriem atšķiras ar savu ideju un formātu. Visu šo laiku vienmēr meklējām iespējas attīstīt turnīru un izdomāt ko jaunu. Šogad izlēmām spert soli tālāk un organizēt ko nebijušu — “Zorb” futbola kausu. Pasākums būs jautrs, aktīvs un neierasti pavadīts laiks, spēlējot futbolu, bet nopietnā daļa lai paliek Aizkraukles futbola čempionātam. Zinām, ka pēc koronavīrusa pandēmijas daudzi noilgojušies pasportot, tāpēc burbuļfutbols ir lieliska iespēja, ievērojot visus piesardzības pasākumus, darīt to, kas patīk, — spēlēt futbolu. Arī drošība un aizsardzība garantēta, jo katrs būs ietērpts lielā burbulī. Lai arī šis futbola veids paredzēts lielākoties jautrībai, tomēr sportiskais aspekts neizpaliks — labākie saņems kausus, medaļas un citas balvas,” saka sacensību galvenais tiesnesis Arvis Upīts.

Komandā drīkst būt līdz septiņiem spēlētājiem. Laukumā — 6+1 spēlētāji. Spēles ilgums — piecas līdz 10 minūtes. Turnīra organizatori nodrošina visu nepieciešamo inventāru, kā arī iespēju ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos nosacījumus.

Spēļu starplaikos ikvienam būs iespēja izmēģināt šo savdabīgo spēli bez maksas, piepūšamās atrakcijas, tāpat paredzētas dažādas aktivitātes un iespēja tikt pie atbalstītāju balvām, kā arī apskatīt Aiz­kraukles un tuvākās apkārtnes auto­sportistu spēkratus. Protams, būs arī laba mūzika, foto un video atskati.

Sports