Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzesē aizvadītas “Līgo sporta spēles”

Daudzeses pamatskolas sporta laukumos aizvadītas ikgadējās “Līgo sporta spēles”. Pasākums pulcēja vietējos aktīvistus un viesus no kaimiņu novadiem. Sacensības notika divos komandu sporta veidos, kā arī bija iespēja pārbaudīt spējas individuāli.


Komandu sporta spēlēs dalībnieki sacentās futbolā (5:5) un pludmales volejbolā (2:2).

Futbolā piedalījās trīs komandas, 3. vietu izcīnīja komanda no Aizkraukles “SIA Smurfi”. 2. vietā komanda no Daudzeses “Rudais suns”. Uzvarētāju gods komandai “Gavars”, kurā spēlēja Matīss Caunītis, Roberts Tumeļkāns, Reinis Mahotkins, Egīls Čipa-Ziemelis, Renārs Mahotkins un Toms Purviņš.

Viskuplākais komandu skaits — deviņas — piedalījās pludmales volejbolā. 3. vietu izcīnīja komanda “Pilskalne”, kurā spēlēja Jānis Kārtiņš un Denijs Grīnvalds. Cīņā par 3. vietu ar rezultātu 2:0 uzvarēja komanda “Pīrādziņi” (Kaspars Židovs, Mārtiņš Lielups).

Finālā tikās divas vietējās komandas. Spraigā triju setu cīņā ar rezultātu 2:1 uzvarēja komanda “Gatis&Mairis” (Mairis Gabrāns un Gatis Sprudzāns). 2. vietā komanda “Gavars”, kurā spēlēja Matīss Caunītis un Roberts Tumeļkāns.

Mazie bērni sacentās šautriņu mešanā mērķī un bumbiņas mešanā. Balvās mazie dalībnieki saņēma garšīgas dāvanas.

Pieaugušie piedalījās šaušanā ar pneimatisko šauteni, uzvarēja Jānis Kustričs.

Paldies Daudzeses pagasta pārvaldei par iespēju organizēt šo pasākumu! Liels paldies Jānim Gulbim un Martai Lucānei par tiesāšanu, liels paldies Daudzeses pamatskolas direktoram Valdim Puidam par palīdzību dažādos organizatoriskajos jautājumos!

Visi sportot gribētāji un viņu atbalstītāji tiek laipni aicināti 15. augustā uz Daudzeses pagasta atklātajām sporta spēlēm. 


Foto: Juris Puķītis

Sports