Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē atlēti sacenšas spēka trīscīņā

16.oktobrī notika Kokneses novada atklātais čempionāts spēka trīscīņā (pietupiens, spiešana guļus un vilkme) uz atkārtojumu skaitu. Tas bija Latvijas kausa 9.posms. Neraugoties uz to, ka sacensības notika piektdienas vakarā, ieradās piecas komandas. Sportistiem bija iespēja nodemonstrēt savus spēka izturības rādītājus.


Sacensību mērķis bija spēka trīscīņas attīstīšana un popularizēšana Kokneses novadā un Latvijas teritorijā, sacensību dažādošana spēka trīscīņas disciplīnās, jauniešu iesaistīšana sportiskās aktivitātes un piesaistīšana spēka trīscīņas sportam, Kokneses novada čempionu spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu noskaidrošana.


Absolūti labākā sieviešu grupā: Danīna Dace Krūmiņa (“Gulbenes K.S.P.”), kuras rezultāts 99 reizes. 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule (“Gulbenes K.S.P.”) ar rezultātu 94 reizes. 3.vietā – Dārta Bērziņa (Kokneses SC), kuras rezultāts – 41 reize.


Absolūti labākā godu Open grupā izcīnīja Mārtiņš Lielups (Madonas SCK). Viņa rezultāts – 65 reizes. 2.vietā – Jurijs Meirāns (Aizkraukles SC) ar rezultātu 60 reizes. 3.vietā – Guntars Zariņš (Madonas SCK), kura rezultāts 55 reizes.


Par absolūti labāko Jauniešu grupā kļuva Rolands Cīrulis (“Gulbenes K.S.P.”). Viņam – 32 reizes. 2.vietā ierindojās Gundars Uzuliņš (“Gulbenes K.S.P.”), kura rezultāts 29 reizes. 3.vietu izcīnīja Artūrs Sviderskis ( Madonas SCK) ar 24 reizēm.


Uzvaru kā absolūti labākais junioru grupā izcīnīja Ritvars Kļaviņš (Kokneses SC), kura rezultāts 52 reizes. 2.vietā – Maikls Andriksons (Kokneses SC) ar 28 reizēm.


Absolūti labākais veterānu V40 grupā – Ēriks Veldre (“Gulbenes K.S.P.”) ar 36 reizēm. 2.vietā – Raitis Vinters (“Gulbenes K.S.P.”) ar 34 reizēm.


Savukārt absolūti labākā titulu veterānu V50 grupā ieguva Ringolds Kļaviņš (“Gulbenes K.S.P.”) ar 24 reizēm.


Vairāk informācijas par rezultātiem — Latvijas Pauerliftinga mājaslapā.


Sacensības organizēja Kokneses sporta centrs sadarbībā ar Kokneses novada domi un Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības finansēja Kokneses novada dome, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.  

Sports