Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pludmales volejbols Aizkrauklē pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu aizvadīts 2020. gada Aizkraukles pludmales volejbola turnīrs. Sacensībām pieteicās 33, uz turnīru ieradās 30 komandas — 11 sieviešu un 19 vīru. Volejbola laukumos izgāja spēlētāji no dažādām Latvijas vietām. Uzvarētāju kausus izcīnīja pašmāju volejbolisti.

Pieteikties turnīram varēja līdz iepriekšējās dienas pēcpusdienai. Sacensību organizatori negaidīja tik lielu interesi, un komandas, kas steidza pieteikties pēdējā brīdī, saņēma atteikumu. Viena komanda pieteikumu atsūtīja vakarā, citas zvanīja un interesējās, optimistiskākās ieradās uz sacensībām cerībā, ka tiks iekļautas spēlētāju sarakstā. Sacensību dienā pāris komandu neieradās — neatbrauca pāris Rīgas volejbolistes un komanda no Neretas, jo volejboliste iepriekšējā dienā satraumēja roku.

Pludmalē pie “Kapteiņa krodziņa” paralēli divos volejbola laukumos turnīrus aizvadīja vīriešu un sieviešu komandas. Turnīrā piedalījās spēlētāji no vietējā apriņķa, Vecumniekiem, Līvāniem, Jēkabpils, Rīgas, Viesītes, Madlienas un Ogres. Saplānot spēļu kalendāru tik kuplam volejbolistu skaitam pasākuma organizatoriem bija izaicinājums. “Komandas sadalījām grupās, labākās sacentās izslēgšanas spēlēs. Sacensību dienā pūta spēcīgs vējš, kas visvairāk skāra tieši vīru komandas, brīžiem bumba lidoja pati savu ceļu. Gadījās pa kādam kuriozam, bet kopumā turnīrs aizvadīts veiksmīgi. Nākamreiz, rīkojot sacensības, apsvērsim noteikt maksimālo komandu skaitu, optimāli būtu 15 komandas vīriešu un sieviešu konkurencē. Ja zinātu, ka arī turpmāk būs tik liela atsaucība, varētu rīkot atsevišķus turnīrus sievietēm un vīriešiem,” stāsta Edgars Ratnieks, volejbola sacensību Aizkrauklē galvenais tiesnesis un organizators.

Nākamās pludmales volejbola sacensības notiks Aizkraukles novada svētku laikā 8. augustā. Pieteikšanās vēl nav atklāta, spēlētgribētājiem jāseko līdzi aktuālajai informācijai.


Aizkraukles pludmales volejbola turnīra uzvarētāji
Sieviešu konkurencē

1. vieta — “Basām kājām” (aizkraukliete Dagmāra Luckāne ar pārinieci Megiju Plato),
2. vieta — “Kalnu vāveres” no Vecumniekiem,
3. vieta — “Piena mašīna”, rīdzinieces.

Vīru konkurencē
1. vieta — “Aizkraukle” (aizkrauklieši Kaspars Sniedzītis, Jānis Zībārts)
2. vieta — “Vilnis/Sandis” (jaunjelgavietis Vilnis Rubiķis, aizkrauklietis Sandis Sprudzāns), 
3. vieta — spēlētāji no Ogres.

Sports