Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pusmaratonā Pļaviņās dalībnieki arī no kaimiņvalstīm

Pļaviņās aizvadīts otrais Daugavas promenādes pusmaratons un Baltijas kausa sacensības nūjošanā, kas pulcēja dalībniekus gan no Latvijas, gan kaimiņvalstīm. Ar  panākumiem tajās startēja arī Aizkraukles reģiona sportisti, galvenokārt gan skrējienā, jo nūjotāju vidū, tāpat kā pērn, mūsējo ļoti maz. 

Sešu kilometru distancē kopvērtējumā 3. vietā jaunais Pļaviņu skrējējs Artūrs Žmurovs no Aizkraukles novada sporta skolas, kurš bija arī ātrākais VJ grupā, aiz sevis atstājot komandas biedru Gvido Eizānu. Vēl šajā distancē S20 grupā 3. vieta Annai Marijai Ambainei no Pļaviņām, S30 grupā 2. vieta Evai Žildei-Rudzītei, kura pārstāvēja Aiviekstes pagasta Kriškalnus, un 3. vieta aizkrauklietei Annai Bērziņai, S40 grupā 3. vietā pļaviņiete Ginta Buševica, V30 grupā — Artūrs Rudzītis no Kriškalniem, V60 grupā 1. vietā pļaviņietis Andris Bērziņš. 


12 kilometru skrējienā kopvērtējumā 1. vieta pļaviņietim Kasparam Kravalim, kurš bija arī labākais V30L grupā. Šajā grupā 3. vietu un arī distances kopvērtējumā izcīnīja aizkrauklietis Valters Bērziņš. S40 grupā šajā distancē uzvara Sanitai Petkūnei no Pļaviņām, V50 grupā — pļaviņietim Aināram Zariņam, tāpat kā Raimondam Zepam VJ grupā un Sergejam Nikaļukam V20L grupā.

21 kilometra pusmaratona distancē trešais labākais rezultāts Artim Zvejniekam no Vecbebriem, un V40P grupā viņam 2. vieta. V50P grupā 1. vieta aizkrauklietim Aigaram Rublim, kuram šis bija 105. pusmaratons. 2. vietu izcīnīja aizkraukliete Dzintra Skārda S30P grupā, S40P grupā uzvara Angelikai Panteļejevai no Skrīveriem, V20P grupā 3. vietā Elvis Rubīns no Pļaviņām.

Jaunāko dalībnieku konkurencē triju kilometru distancē B8 grupā 3. vietā pļaviņietis Haralds Eriksons, V10 grupā 3. vietā vēl viens pļaviņietis — Sandis Rāviņš un V12 grupā 2. vietā Rūdolfs Zvejnieks no Vecbebriem.

Arī šī gada skrējiena un nūjošanas absolūto uzvarētāju vārdi sieviešu un vīriešu grupā būs redzami uz pusmaratona slavas sienas pretī kultūras centram.

Jau tradicionāli pasākuma noslēgumā notika mazo klēpju sunīšu un viņu saimnieku skrējiens nelielā distancē. Kāds bija ātrāks, kāds lēnāk, bet finišēja un uzvarēja visi.

Sports