Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros apbalvoti labākie šahisti

Skrīveru kultūras centrā jau 94. reizi tikās šaha entuziasti, kuri bija ieradušies pavadīt daļu savas brīvdienas šīs erudītās spēles atmosfērā. Šahisti spēlēja divās apvienotajās grupās riņķa turnīru ar 15 minūšu apdomas laiku katram spēlētājam, lai noskaidrotu kārtējo turnīra uzvarētāju, kā arī gada kopvērtējumā godalgoto vietu ieguvējus.

Sievietes, kā jau ierasts, drosmīgi cīnījās kopā ar vīriešiem, un par uzvarētāju sieviešu grupā kļuva šī turnīra regulārā apmeklētāja un vairākkārtēja uzvarētāja — pļaviņiete Anita Seikovska. 2. vietu ieguva ogrēniete Elīna Valeine, bet 3. vietā šoreiz ierindojās skrīveriete Viktorija Kurpniece.
Skolēniem, zaudējot tikai vienu partiju, turnīru beidza divi skolēni, bet lai noteiktu uzvarētāju, tika ņemts vērā koeficients, kas bija augstāks Pļaviņu novada ģimnāzijas 5.b klases skolniecei Elijai Muceniecei. Līdz ar to 2. vietā — Pļaviņu novada ģimnāzijas 2.a klases skolēns Arvīds Osipausks, 3. vietu ieguva Pļaviņu novada ģimnāzijas 4.b klases skolēns Kristers Mucenieks. Atzinība par piedalīšanos turnīrā tika izteikta arī jaunākajam tā dalībniekam — Aleksandram Ertam, kurš ir Skrīveru bērnudārza “Sprīdītis” grupiņas “Mārītes” audzēknis, kā arī viņa brālim — Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 2.a klases skolēnam Nikolajam Ertam un Pļaviņu novada ģimnāzijas 2.b klases skolēnam Haraldam Ēriksonam.   
Iesācēju grupā pārliecinoši uzvarēja skrīverietis Jānis Zemžāns, aiz sevis atstājot šī turnīra debitantu — pļaviņieti Vasīliju Losevu.
Vispārējā grupā, izcīnot visas uzvaras, 1. vietu ieguva šo turnīru pamatlicējs un aktīvs šahists skrīverietis Imants Lūsis. 2. vietu, zaudējot tikai uzvarētājam, izcīnīja ogrēnietis Jānis Mesters, 3. vietā — Jēkabpils pamatskolas 6.d klases skolēns Edgars Osipausks.
Gada kopvērtējumā sieviešu grupā, pārspējot pārējās dāmas, 1. vietu ieguva pļaviņiete Anita Seikovska. 2. vietā ierindojās skrīveriete Viktorija Kurpniece, kura arī ir vairākkārtīga godalgoto vietu ieguvēja. 3. vietu, arī grūtās cīņās pelnītu, ieņēma pļaviņiete Nora Osipauska.
Skolēnu grupā, sīvi mērojoties spēkiem vienam ar otru, par 1. vietas ieguvēju izdevās kļūt Pļaviņu novada ģimnāzijas 2.a klases skolēnam Arvīdam Osipauskam. Godalgotā 2. vieta — Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 2.a klases skolēnam Nikolajam Ertam, 3.vietā — Pļaviņu novada ģimnāzijas 5. klases skolniece Elija Muceniece.
Iesācēju grupā par uzvarētāju kļuva skrīverietis Jānis Zemžāns, kurš arī aktīvi apmeklē teju visus šaha turnīrus, aiz sevis atstājot pļaviņieti Andreju Reiznieku un skrīverieti Ati Bičkovski.
Vispārējā grupā, turpinot tradīcijas, 1. vietu ieguva skrīverietis Imants Lūsis. 2. vietā — lielvārdietis Agnis Mednis, 3. vietā — 6.d klases skolēns Edgars Osipausks.
Nākamais šaha turnīrs notiks 2020. gada 26. janvārī Skrīveru kultūras centrā. Laipni gaidīti visi šaha spēles cienītāji un entuziasti!

Sports