Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros jau 95. šaha turnīrs!

Šī gada atklāšanas šaha turnīrā Skrīveru kultūras centrā bija ieradušies šahisti no Skrīveriem, Ogres, Pļaviņām, Lielvārdes un Kokneses. 
 Lai stiprinātu vai arī pierādītu savu meistarību, visi šī turnīra dalībnieki spēlēja vienā apvienotajā grupā, taču tika novērtēti atsevišķās četrās apakšgrupās (skolēnu, sieviešu, iesācēju un vispārējā grupā). Tika izspēlēts riņķa turnīrs — kopā 10 partijas ar apdomas laiku 10 minūtes katrai partijai.
Skolēnu grupā bija ieradušies divi audzēkņi, kuri, visai sparīgi cīnoties ar pieaugušajiem, noskaidroja, kurš no viņiem būs visspēcīgākais? Pārspējot savu vecāko brāli, 1. vietu ieguva jaunākais brālis — bērnudārza “Sprīdītis” grupiņas “Mārītes” audzēknis Aleksandrs Erts. Līdz ar to Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 2.a klases skolēns Nikolajs Erts šoreiz palika 2. vietā.Sieviešu konkurencē, neatlaidīgi cīnoties ar vīriešiem, 1. vietu ieguva skrīveriete Viktorija Kurpniece.Iesācēju grupā, pārspējot savu tradicionālo konkurentu skrīverieti Jāni Zemžānu, uzvarēja arī skrīverietis Atis Bičkovskis. Jānim šoreiz 2. vieta turnīrā.Vissīvākā konkurence un visspraigākās cīņas norisinājās vispārējā grupā, jo uz turnīru bija ieradušies vairāki spēcīgi I sporta klases šahisti un viens meistarkandidāts. Līdz pat turnīra noslēdzošajai kārtai nebija zināms, kurš izcīnīs ceļojošo kausu. Diviem šahistiem — koknesietim Pēterim Breikšam un lielvārdietim Agnim Mednim — bija vienāds punktu skaits, un abi zaudējuši tikai vienu partiju. Lai noskaidrotu 1. vietas ieguvēju, tika ņemts vērā koeficients, kas augstāks bija vistitulētākajam šī turnīra dalībniekam meistarkandidātam Pēterim Breikšam, kas nozīmēja to, ka 2. vietu ieguva Agnis Mednis. Savukārt 3. vietu izcīnīja pļaviņietis Jānis Kozlovskis, pierādot, ka arī Skrīveru šaha turnīros jāņem vērā viņa laika gaitā iegūtās iemaņas un prasmes.   Nākamais Skrīveru novada ceļojošo kausu izcīņas šaha turnīrs notiks 29. martā plkst. 10 Skrīveru kultūras centrā. Laipni aicināti piedalīties visi šaha spēles cienītāji! 

Sports