Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku kausu iegūst jēkabpilieši

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 22. decembrī notika tradicionālās sacensības volejbolā 4:4 vīriešiem un sievietēm “Ziemassvētku kauss”. Piedalījās 12 komandas no Kokneses, Vecumnieku, Aknīstes, Neretas novadiem un Jēkabpils pilsētas.

Sieviešu konkurencē par kausu cīnījās tikai divas Neretas novada komandas, kuru sastāvā bija Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskolas jaunietes. Finālspēlē pārliecinoši 2:0 (21:12; 21:9) uzvarēja komanda “Elfiņi”, kuras sastāvā kausu un zelta medaļas izcīnīja Aizkraukles novada sporta skolas audzēknes Endija Kapele, Sintija Caune, Kitija Kuzņecova, Zita Tihonova un Elīna Regute.

Vīriešiem pēc izlozes komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās izspēlēja “apli”. No apakšgrupām līdz pusfināliem aizspēlējās Jēkabpils pilsētas, Neretas, Vecumnieku un Kokneses novadu komandas. Pirmajā pusfinālā Vecumnieku volejbolisti ļoti saspringtā spēlē ar 2:1 (21:12; 14:21; 16:14) svinēja uzvaru pār Kokneses novada “Vecbebru” komandu. Otrajā pusfinālā tikās Jēkabpils pilsētas komanda “Jēkabpils” ar komandu no Neretas novada “Pilskalne”. Šajā spēlē uzvaru izcīnīja jēkabpilieši (2:0). Spēlē par bronzas medaļām “Pilskalnes” volejbolisti Jānis Usāns, Jānis Kārtiņš, Denijs Grīnvalds, Sandris Grīnvalds un Andris Grīnvalds demonstrēja vienotu komandas darbību, labu spēli aizsardzībā un, saspringtā cīņā uzvarot “Vecbebrus” (2:0), izcīnīja bronzas medaļas. Ļoti skatāma un aizraujoša izvērtās finālspēle starp Vecumniekiem un Jēkabpili. Stabilāki un veiksmīgāki finālspēlē bija Jēkabpils volejbolisti Andis Znotiņš, Raimonds Klaucāns, Viktors Kudrjašovs, Andrejs Ivanovs, kuri, uzvarot “Vecumniekus” ar 2:1 (21:20; 18:21; 15:10), izcīnīja Ziemassvētku kausu.  

Sports