Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Gribētos, lai domā arī par mums, pensionāriem”

Vērtē Alfons Zvaigzne, “Staburaga” lasītājs, pensionārs no Neretas

– Partijas “No sirds Latvijai” programmā jau pirmais teikums liek aizdomāties — partija esot pret valdošo eliti noskaņota konservatīva partija. Kas tad ir šī “valdošā elite”, pret ko viņi ir noskaņoti? Tie taču nav ne pensionāri, ne bezdarbnieki!

Atklāti sakot, ļoti nogurdinoši ir visi raidījumi, kas veltīti Saeimas vēlēšanām — visi tikai sola un sola! Man gribētos, lai kāds padomā arī par mums, pensionāriem un invalīdiem, lai patiešām uzlabotu mūsu dzīves kvalitāti. “No sirds Latvijai” sola atbalstīt tādu pensiju neaplikšanu ar nodokļiem, kas ir mazākas par minimālo darba algu. Vai tas izdosies?

Man šķiet, ka par partiju visu izsaka tā līdere Inguna Sudraba — ar tik lielu sparu viņa ienāca politikā, bija uzņēmības pilna, cīnījās un solīja valstī lielas pārmaiņas. Kas no tā visa īstenots četros gados? Nekas! Četri gadi paskrējuši tik ātri, ka atkal ir jauni solījumi, bet padarīto darbu tikpat kā nav!

Publikācija sagatavota ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Staburaga" projektu raksti