Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Jābeidz lobēt miljonāru autoparku!”

Ar 32. kārtas numuru Rīgas vēlēšanu apgabalā no partijas “KPV LV” startē Ainārs Vilmanis no Kokneses.

Dzimis 1967. gadā, 1986. gadā 11. profesionāli tehniskajā vidusskolā ieguvis specialitāti — dīzeļlokomotīves un tvaika lokomotīves mašīnista palīgs, strādā par vilciena vadītāju a/s “Pasažieru vilciens”. Lietošanā — vieglā automašīna Volvo (2011. g.).

— Kāpēc kandidējat 13. Saeimas vēlēšanās?
— Strādājot “Pasažieru vilcienā”, esmu saskāries ar nepilnībām šajā jomā, mani satrauc veids, kādā notiek iepirkumi, satrauc tas, kas notiek ar Latvijas ceļiem. Uzskatu, ka šobrīd Satiksmes ministrija neefektīvi pilda savus pienākumus.
Ar savu ilgo darba pieredzi spētu palīdzēt pilnveidot Autotransporta direkciju un tās darbību. Jābeidz lobēt miljonāru autoparku! Mani kolēģi, ar kuriem kopā strādāju dzelzceļa transporta nozarē, man uzticas un atbalsta mani kā pārmaiņu veicinātāju.

— Kāpēc esat izvēlējies tieši “KPV LV”?
— Esmu šajā partijā kopš pagājušā gada februāra. Sākumā mani saistīja partijas līderis Artuss Kaimiņš, viņš nekautrējas runāt skaļi par to, kas notiek valstī, es esmu tieši tāds pats. Tuvi ir arī partijas uzskati, vērtības un priekšvēlēšanu programmā paustā pārliecība sakrīt ar manējo.

— Ja jūs ievēlēs Saeimā, kādas būs jūsu prioritātes?
— Tas noteikti būs darbs Satiksmes ministrijā, šī joma beidzot ir jāsakārto. Līdz ar modernizāciju notiek darba vietu samazināšana, cilvēki tiek atlaisti no darba, uzskatu, ka pret to ir jācīnās. Vēlos veikt uzlabojumus Latvijas autotransportā un ceļos, kā arī veicināt organizatoriskos uzlabojumus Latvijas dzelzceļā.

"Staburaga" projektu raksti