Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā dzīvosim tālāk jaunajā Aizkraukles novadā?

Visas iestādes turpina darbu ierastajā režīmā līdz lēmumam par reorganizāciju

Apvienojot Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru pašvaldības, no 1. jūlija ir izveidots jaunais Aizkraukles novads. Pēc domes priekšsēdētāja Leona Līduma ievēlēšanas domes ārkārtas sēdē steidzamības kārtā ar deputātu balsu vairākumu apstiprināts jaunās pašvaldības nolikums. 


Nolikums paredz jaunā novada pārvaldības struktūru, ietverot domes un administrācijas struktūru, nosaka domes priekšsēdētāja, divu vietnieku, izpilddirektora un viņa vietnieka pilnvaras, domes pastāvīgo komiteju kompetenci, to darba organizāciju un nodrošinājumu, pašvaldības lēmumumu projektu sagatavošanas kārtību un līgumu noslēgšanas procedūru, domes darba reglamentu, iedzīvotāju pieņemšanas un iesniegumu izskatīšanas kārtību, kā arī kārtību, kādā pašvaldības amatpersonas rīkojas ar pašvaldības mantu, publiskās apspriešanas kārtību, administratīvo aktu apspriešanas kārtību. 

Avīzes drukāto versiju lasiet šeit    un šeit:

"Staburaga" projektu raksti