Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Nezinām, kā tas katliņš vārās”

Vērtē Valdis Tomsons, Pilkalnes muižas saimnieks Pilskalnē

— Visu partiju saraksti ir uzrakstīti pilnīgi, visas kā viena sola neiespējamo, bet patiesībā tāda “putra” vien ir. Lai kaut ko šajā jautājumā pateiktu, jābūt tajā dziļi iekšā. Vienkāršoti runājot, iznāk tāpat kā grāmatvedis kādā uzņēmumā nezina, ko dara priekšnieks, bet priekšnieks bieži nezina, ko sarakstījis grāmatvedis — tā domāju par šie jautājumiem, uz kuriem cilvēki atbild “Tautas panorāmā” un citviet. Šīs atbildes neko nenozīmē, jo mēs neviens īsti nezinām, kas notiek partijas iekšienē, nezinām, kā tas katliņš vārās. Ja mēs to zinātu, kā tur viss notiek, tad būtu tur iekšā. Neraugoties uz izvirzītajām priekšvēlēšanu programmas prioritātēm, arī tai partijai, kas nāk pie varas, vienmēr būs ar kaut ko jāvienojas, bet tas arī vēl nav viss. Jārēķinās ar iepriekš pieņemtajiem lēmumiem, kurus jaun­atnācēji nedrīkst ignorēt, jo tos ir pieņēmusi iepriekšējā valdība. Pastāv vienošanās ar pasauli, ar kaimiņvalstīm, ar iestādēm — tas viss “velkas” līdzi, un tas ir krietni vien sarežģītāk, nekā izskatās. Ja paraugāmies atsevišķi uz katru Saeimas deputāta kandidātu vai jau esošo deputātu — pa vienam ir gudri un baigi forši cilvēki, bet, kad saliek visus kopā, iznāk tāds bars! 

Publikācija sagatavota ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Staburaga" projektu raksti