Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saeimas deputāta kandidāts Ivars Joelis: “Nespēju stāvēt malā”

Ar 8. kārtas numuru “Jaunās konservatīvās partijas” Zemgales vēlēšanu apgabalā startē “Jaunās konservatīvās partijas” Jēkabpils nodaļas vadītājs Ivars Joelis.

Dzimis 1983. gadā, 2001. gadā Rīgas Tehniskajā koledžā ieguvis automehāniķa kvalifikāciju, 2010. gadā Rīgas Celtniecības koledžā — ceļu būvtehniķa kvalifikāciju. Ir prokūrists trīs uzņēmumos — “Ošukalns”, “Sileo” un “FULL EP”. Īpašumā ir zeme un ēkas nekustamais īpašums Neretā un Jēkabpilī, kā arī piecas vieglās automašīnas — VAZ 21011 (1978. g.), Ford Sierra (1984. g.), BMW 318 (1996. g.), BMW 320 (2006. g.) un Chrysler Grand Voy­ager (2008. g.). Ivaram Joelim pieder 3000 kapitāla daļas 3000 eiro vērtībā uzņēmumā “FULL EP”, 50 kapitāla daļas 2500 eiro vērtībā uzņēmumā “Sileo” un viena kapitāla daļa 996 eiro vērtībā uzņēmumā “SKN MOTORSPORTS.

— Kāpēc kandidējat 13. Saeimas vēlēšanās?
— Nespēju stāvēt malā un noskatīties, kā mūsu zeme tiek laupīta, tautu apzināti degradē un maldina. Ir laiks restartēties, valsts pārvalde jābūvē no jauna, kura ir efektīva un attīstoša. Galvenais mans mērķis ir celt tautas labklājību, audzējot katra cilvēka ieņēmumus. Ir jāizlīdzina tā atšķirība starp bagāto un nabago, jāmazina šī sociālā plaisa! Šāds ceļš uz nākotni ir pats smagākais, bet darītājus tas nesatrauc. Viss ir iespējams, vajag ticēt saviem spēkiem, bet galvenais —darīt. Zinu, ka, darot jebkuru darbu ar tīrāko sirdsapziņu, labs rezultāts ir garantēts.
— Kāpēc izvēlējāties tieši “Jauno konservatīvo partiju”?
— Partijas ideoloģija sakrīt ar manām vērtībām, tās līderis Jānis Bordāns ir apliecinājis sevi kā godavīru. Šī pusotra gada laikā esmu pārliecinājies, ka partijas darbi un izvirzītie mērķi ir valsts un sabiedrības interesēs.
— Ja jūs ievēlēs Saeimā, kādas būs prioritātes?
— Uzņēmējdarbības vide, valsts sektora sakārtošana, izglītības kvalitāte ir jautājumi, kuriem vēlos pievērsties, jo uzņēmējiem ar labiem speciālistiem ir iespēja attīstīties, tādējādi ceļot valsts labklājību.

Publikācija sagatavota ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Staburaga" projektu raksti