Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visi jau ir pieraduši pie Kaimiņa kameras

Vērtē Artis Gabrāns, daudzesietis

– Partijas “KPV LV” līderis Artuss Kaimiņš mani uzrunāja, pirms vēl tika ievēlēts par 12. Saeimas deputātu, skatījos viņa videoblogu “Suņu būda”. Kandidējot 12. Saeimā, viņš solīja, ka filmēs tur notiekošo un padarīs materiālus pieejamus sabiedrībai. Uzskatu, ka šo solījumu viņš ir pilnībā izpildījis, visi jau ir pieraduši pie Kaimiņa kameras, iespējams, tas arī disciplinējis Saeimas deputātu uzvedību un izturēšanos. Šajos četros gados viņš ir atspoguļojis un runājis par pietiekami daudzām nejēdzībām, ir ļoti aktīvs sociālajos tīklos.
Partijas priekšvēlēšanu programmā teikts, ka ir nepieciešams lūzums domāšanā un pieejā tam, kā valsts izmanto nodokļu maksātāju līdzekļus un kā tā realizē savu politiku. Es tam pilnībā piekrītu. Domāju, ne man, ne lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju nebūtu pretenziju, ja kādu nodokli mazliet palielinātu valsts labklājības un attīstības labā, taču es tam neredzu jēgu. Kaut vai paraugoties ceļu nozarē — kāpēc joprojām ir tā, ka Baltijas valstu vidū Latvijā ir dārgākā degviela, nodokļi automašīnai un akcīzes nodoklis, kad, aizbraucot uz Lietuvu un Igauniju, kur nav šādu nodokļu, ceļi ir daudz labāki nekā pie mums? Vēl viena lieta, kas jāmaina, un tā ir arī “KPV LV” pārliecība, ka Latvija nebeidzas Rīgā, arī laukos un mazpilsētās dzīvo cilvēki, taču patlaban ir sajūta, ka valstsvīri par to ir aizmirsuši.
Savulaik esmu piefiksējis kāda Amerikas Savienoto Valstu prezidenta teikto, ka nevajag gaidīt, ko valsts var izdarīt tavā labā, skaties, ko tu vari izdarīt valsts labā! Kaut kam ir jāmainās, man liekas, ka to var paveikt, tikai jādara kopā. Tas lasāms arī partijas priekšvēlēšanu programmas trīs principos — valstij jāsāk ar sevi, vajadzīga radikāla rīcība un vajadzīga varas koncentrācija.

Manuprāt, sabiedrība tik ļoti neuzticas valdošajai elitei, ka tikai krasas pārmaiņas var  kaut ko mainīt. Es piedalīšos vēlēšanās un aicinu arī savus radus, draugus, paziņas. Kāds uzklausa manu viedokli, ieklausās tajā, cits ir noraidošs. 

Publikācija sagatavota ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Staburaga" projektu raksti