Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalendārs, kas satricināja “Staburagu” 1

Ja “Staburaga” prognozi noteiktu pēc tā, kāds bijis gada pirmais mēnesis, tā nebūtu iepriecinoša. Tik daudz tālruņa zvanu ar negatīvu noskaņu, pat dusmu, pārmetumu līdz šim nebija gadījies saņemt. Un tas viss tā nelaimīgā kalendāra dēļ, kurš šogad pie lasītājiem nonāca melnbaltā variantā un mazākā formātā.


Daži lasītāji ļoti sāpīgi pārdzīvoja jaunā kalendāra izskatu, piemēram, kāda kundze savu sašutumu izteica savā un citu lasītāju vārdā, nosūtot vēstuli visiem “Staburaga” darbiniekiem, tā teikt, lai īstais “vainīgais” “saņem pēc pilnas programmas”. Viņa raksta: “Vai nu “Staburagam” ir problēmas ar budžetu, vai arī ar grafisko dizaineru vai mākslinieku, ka ir izstrādāts tik prasts un nemoderns kalendārs. Tādu kauns likt pie sienas, ja nu kāds atnāk un redz... Spriedīs jau pēc mājas saimnieka, ka šim gaumes nav...” Daudziem kalendārs šķita pārāk drūms, depresīvs, kāds ieteica, ka “pie tām melnajām grabažām vismaz varēja izveidot paskaidrojošus parakstus, kas attēlā redzams”. “Nākamgad droši vien izdosiet kabatas formāta lieluma kalendāru!” ”Nu baigais s...s, bet iedodiet man divus...” Arī tie ir lasītāju vērtējumi.

Uz visa šī negatīvā fona kā saules stariņš ir dažu lasītāju pavisam pretējais viedoklis: kāda lasītāja priecājās, ka viņas virtuvei kalendāram ir ideāls izmērs, ko viņa varēšot piestiprināt pie sienas, un galvenais, ka labi salasāmi datumi un vārdi, savukārt kolēģes meita, pusaudze, ieraudzījusi kalendāru, noteica: “Beidzot “Staburagam” normāls kalendārs — melns!” Vēl cita lasītāja nesaprata, kāpēc vispār jāceļ kaut kāda panika — kalendārs kā kalendārs.

Ja atklāti, arī mums pašiem šis kalendāra variants negāja pie sirds, un droši vien mēs to būtu sagatavojuši citādu, tā teikt, tradicionālāku. Reģionu mediji, ar kuriem kopā katru gadu gatavojam kalendāru, šogad nolēma paeksperimentēt. Diemžēl ne visi eksperimenti izdodas, bet ko nu vairs bļaut, kad vilks jau aitās. Savu neapmierinātību ar kalendāru izteikuši arī citu vietējo laikrakstu lasītāji.

Mēs lasītajiem varam lūgt tikai piedošanu par nepiepildītām cerībām un mierinājumam paskaidrot — kalendārs ir bez maksas un neietekmē laikraksta cenu.

Lai Jaunajā gadā visiem mazāk nepatīkamu brīžu! Bet tiem, kam kalendārs samaitājis dzīvokļa interjeru, mazliet pacietības — sagaidiet, kad kalendāriem grāmatnīcās būs atlaides, un izvēlieties krāšņu jo krāšņu!

Komentāri 1

aira_a

Cik vulgāri un vīzdegunīgi teikts! Žēl sava laika, ko veltīju lasot. Kāpēc visai republikai jāzina, ko jums teica par kalendāru? Ko tas dos vēsturei pēc 100 gadiem? Domājat, ka patiesību pateicāt un tā mums tagad acīs kodīs?

pirms gada, 2020.01.24 10:28

Viedokļi/Komentāri